Apie mus

Užsiimame kompleksiniu mini pieninių tiekimu ūkininkams, sodybų šeimininkams ir naminiams sūrininkams.

Atliekame tiek sudėtingus užsakymus, susijusius su ištisų gamyklų įrengimu, tiek nedidelius užsakymus mėgėjiškiems sūrininkams.

Veiklą vykdome nuo 2012 m. Tiekiame klientams Lenkijoje ir visoje Europoje.

Kodėl mes?
- esame žymių Lenkijos sūrininkų, pelniusių apdovanojimus nacionaliniuose ir tarptautiniuose sūrio festivaliuose, tiekėjai.

- per pastaruosius 8 metus įrengėme dešimtis sūrinių.

- teikiame profesionalų garantinį ir pogarantinį aptarnavimą mūsų parduotuvėje įsigytai įrangai.

- garantuojame greitą užsakymų įgyvendinimą

- Ščecine esančiame daugiau kaip 400 m2 ploto sandėlyje turime daug produktų ir įrangos sūrių gamybai.

- tiesiogiai platiname pirmaujančių Europos gamintojų produktus, išvengdami didmenininkų ir tarpininkų.

- teikiame technologinę paramą, pagalbą, patarimus.

- tai kasmet patvirtina tūkstančiai patenkintų klientų.

- leidžiame apsipirkti išsimokėtinai

serownia


 auto


 

Mūsų sandėliavimo patalpos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Mūsų komanda

 

jakub krężel

Sūrių gamyba susidomėjau 2011 m., paskutiniaisiais studijų metais universitete. Sūrio gamyba namuose mane labai sudomino, todėl atsirado pirmieji savos gamybos sūriai. Iš pradžių kilograminė "Gouda", paskui antroji - jau didesnė, 3 kg. Tada dar vienas... Tada Korycinski sūris, varškė, o "tuo tarpu", žinoma, rikota, kaip šalutinis sūrio gamybos produktas...

Taip viskas ir prasidėjo.

Jakub Krężel

zespół

Jakub Krężel - Pomeranijos medicinos universiteto absolventas, ilgametę patirtį turintis naminis sūrininkas. Aistringas, gurmaniškas, sveikų ir naminių produktų mėgėjas.

"Serowar.pl" jis nagrinėja pagrindinius organizacinius, reklamos ir rinkodaros klausimus. Jis ieško ir užmezga ryšius su naujais tiekėjais, pristato naujus produktus. Jis konsultuoja klientus technologiniais klausimais ir padeda jiems gaminti sūrį.

Privačiai - dviejų nuostabių mergaičių tėtis. Jis mėgsta leisti laiką valtyje, plaukiodamas gražiais ir laukiniais Oderio upės vandenimis netoli Ščecino.


Edyta Kardaszewicz - baigė biologijos studijas Ščecino universitete. Ji mėgsta gerą maistą, yra aistringa sveikos gyvensenos, švarių, natūralių ir sąžiningų maisto produktų šalininkė. Ji aistringai kepa duoną, naudodama tikrą 100 metų senumo rugių rūgpienį.

Bendrovėje Serowar.pl ji yra atsakinga už plėtros darbus ir ryšių su užsienio klientais bei tiekėjais palaikymą.

Privačiai ji yra dviejų mergaičių motina. Ji aktyviai dalyvauja švietimo asociacijoje, skatinančioje artimą tėvystę, sąžiningą ir protingą auklėjimą.


Magdalena Błaszyk - baigė Pomeranijos medicinos universitetą. Serowar.pl ji koordinuoja laboratorijos darbą - atlieka mikrobiologinius tyrimus, prižiūri biocheminių preparatų gamybą ir pakavimą.

Ji mėgsta keliauti ir lankytis įvairiose šalyse. Jos svajonė - apkeliauti visą pasaulį.


Martyna Węsek - Vakarų Pomeranijos technologijos universiteto absolventė - maisto technologė. "Serowar.pl" ji dirba technologe - padeda klientams kurti naujus receptus, pataria, kaip pasirinkti tinkamus preparatus, maisto priedus. Jis taip pat rūpinasi dabartiniu užsakymų valdymu. Ji remia laboratorijos darbą.

Privačiai - puiki "katė", mėgsta keliauti, mėgsta pasivaikščiojimus prie Lenkijos jūros, iš kurios yra kilusi. Ji aistringai domisi natūralia ir ekologiška kosmetika.


Agnieszka Slowinska - didelė aukščiausios kokybės arbatų, kavos ir žolelių užpilų gerbėja. Juos ji gamina unikalioje medžiu degtoje keramikoje, kurią sukūrė kartu su savo vyru. Mūsų įmonėje ji atsakinga už gamybos tęstinumo palaikymą. Ji prižiūri procesus, susijusius su produkcijos tiekimu, pakavimu, įpakavimu ir produktų ženklinimu.
Laisvalaikiu ji leidžia laiką gamtoje. Ji praktikuoja jogą ir sąmoningą meditaciją, mėgsta mėgautis miško tyla ir šurmuliu.


Olaf Urbaniak - baigė Ščecino universitetą. "Serowar.pl" jis yra atsakingas už sandėlio priežiūrą. Tai yra mūsų įmonės širdis. Kiekvieną dieną per sandėlį keliauja dešimtys ar net šimtai pakuočių. Čia jie baigiami komplektuoti ir pakuojami. Siunčiame juos klientams Lenkijoje ir visoje Europoje!

Aistringai domisi natūraliomis vaistažolėmis ir ajurvedine medicina. Didelis lenkų popmuzikos gerbėjas.


Grzegorz Starzyński - futbolo entuziastas, barista, aistringas futbolo treneris, po pietų dirbantis su jaunimu. Mūsų įmonėje jis yra atsakingas už sandėlių ir tiekimo grandinės logistiką. Jis yra atsakingas už užsakymų vykdymo tęstinumo palaikymą ir sandėlio darbo priežiūrą.

Laisvalaikiu mėgsta skaityti geras knygas, mėgsta nišinį kiną.

 

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium