"Prato" - mikroperforuota sūrio forma

Prieinamumas: średnia ilość
Išsiųsta viduje: 24 godziny
Kaina: 59,35 € 59.35
kiekis szt.

product unavailable

Pridėti į norų sąrašą
* - Laukas privalomas

Apibūdinimas

"Prato" yra profesionali mikroperforuota sūrio forma.

Perforacijos kanalai trumpi - tik 3 mm. Valymo tikslais tai idealus sprendimas, nes perforacijos užsikimšimo rizika tampa nereikšminga.

Sūris iš šios formos bus gražios cilindro formos, elegantiškai suapvalintu dugnu ir viršumi, šiek tiek subtilesnis nei "Gouda" sūris.

prato

Variantai - vidinis skersmuo, aukštis, apytikslis sūrio svoris:

10,8 cm, aukštis 12 cm, 0,5 kg
11,4 cm, aukštis 12 cm, 0,5 kg
14,2 cm, aukštis 13 cm, 1,5 kg
20 cm, aukštis 15 cm, 3 kg


Profesionalios mikroperforuotos formos leidžia spausti sūrį nenaudojant sūrmaišių. Dėl to darbas tampa efektyvesnis, sumažėja išlaidos ir padidėja higienos lygis. Tokios formos naudojamos profesionaliose pieno perdirbimo įmonėse. Mūsų dėka aukščiausios technologijos gali atsirasti ir jūsų sūrio gamykloje ar namuose!

Patentuota gamybos technologija, vientisas plastiko įpurškimas, perforacijos dydis nuo 0,2 mm iki 0,7 mm - tai pagrindinės šių gaminių savybės.

Sūrio gamintojai paprastai susiduria su problema, kad naudojant naują sūrio formą sūris prilimpa prie sienelių, todėl jį sunku išimti iš formos, o daugeliu atvejų sūris galiausiai sutrūkinėja. Šiuolaikinės mūsų siūlomos mikroperforuotos formos gaminamos taikant išskirtinį cheminio apdorojimo procesą, kuris užtikrina formos sienelių lygumą, neleidžiantį sūriui įtrūkti išimant iš formos.

Mikroperforuotos formos gaminamos iš PE (polietileno) arba PP (polipropileno). Abiejų medžiagų kokybė yra aukščiausios kokybės, jos visiškai pirminės ir tiekiamos tokių tarptautinių bendrovių kaip "Basf", BP ir "Shell".
Pagal EEB reglamentus šių dviejų rūšių plastikai tinkami sąlyčiui su maistu.
Siekiant didesnio efektyvumo, mikroperforacija atliekama 45º kampu, kad nenutrūktų žaliavos cheminė grandinė ir dėl to nebūtų pažeista forma.

Inni klienci kupili również
"Manchego" 1,3 kg
"Manchego" 1,3 kg
67,39 €
Retina Antipasti
Retina Antipasti
0,22 €
Retina Stampo dryžuota 1 kg
Retina Stampo dryžuota 1 kg
3,40 €
szt.
Burgos forma
Burgos forma
2,39 €
Corimbo Liso pelėsis
Corimbo Liso pelėsis
12,17 €
aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium